Ač v oblékání zastávám minimalismus a vzory se u mě téměř nevyskytují, tak má rocková duše miluje vzor leoparda. Mým letošním úlovkem jsou tyto leopardí šaty vyhlížející jaro!

Se zvířecími vzory to není jednoduché. Je potřeba je nosit s vkusem, kombinovat s neutrálními barvami a jednoduchými kousky. Skvěle vypadají například s černými džíny a křivákem v případě tílka, nebo s jednoduchým bílím trikem v případě sukně.

Důležité je také zaměřit se pouze na jeden vzor a jeden kus v outfitu. Rozhodně nekombinovat více druhů „zvířátek“ a ani více kusů oděvu s potiskem, ač by to byl stejný vzor.

Já jsem si zamilovala kombinaci „letních“ šatiček s vysokými šněrovacími botami a rockerským koženým křivákem. Samozřejmě doplněno o výraznější náramky, prstýnky a řetízky – to už ke mně patří.

V případě zvířecích vzorů se také víc vyplácí volnější střihy, zapomeňte proto na obepnuté leopardí overaly, působí to prvoplánově a lacině. Pokud si na outfit se zvířecím vzorem ještě nevěříte, můžete začít obuví, kabelkou nebo páskem. Stále však platí – kombinovat s neutrálními jednobarevnými kousky.