Ahoj všichni, vítejte zpět. Tedy spíš přesněji já vítám zpět. Po dobu karantény toho moc nevyšlo, protože mi prostě přišlo nepřirozené sem dávat typy na outfity když já sama byla 99,9% času zavřená doma v triku a leginách nebo teplácích. O makeup jsem také cele 2 měsíce nezakopla (a to doslova!!!) Teď už se nám ale život začíná vracet zpět do normálních kolejí, tak začnu zase pravidelně postovat každou neděli a přes týden budu snad zase aktivnější na IG.

Začíná nám léto, moje nejoblíbenější období v roce, miluji sluníčko a teplo, kdo mě zná tak ví.

Asi před 14 dny jsem se poprvé po COVIDu vydala do Prahy něco zařizovat (Hornbach nepočítám) a tak jsem se náležitě vyfikla, nalíčila, vzala roušku a nasdílela outfit na instagram, asi i díky přesdílení fotky mou milovanou kadeřnicí (o této úžasné osobě si povíme někdy příště) se vrhla na mé poměry lavina dotazů na tyto šaty a kombinace měla super ohlasy. Proto jsem se rozhodla, že první návratový článek by měl být právě tento outfit.

Tyto šaty mám už asi 2 roky a jsou Amisu z New Yorkeru. Nebyla bych to já, kdybych tyhle něžné „krajkové“ šaty nezkombinovala do trochu rockovějšího stylu. Doplnila jsem je proto výraznými naušnicemi, náramky a prsteny. Nesměl chybět můj patinově opotřebovaný kožený křivák a vzhledem k tomu, že ještě nebylo úplně teplo, sladila jsem to ještě s černými koženými bagančaty. Černou kabelku a černou roušku (s tou už jsem outfit nepřefocovala) jsem doplnila ještě černým páskem.

PS: Mám nové nádherné brýle. Poprvé za asi 15 let mě tak můžete vidět na publikovatelných fotkách v brýlích! Jsem na sebe fakt hrdá. 😀

Tak zase příští týden.