Dneska vám tu předvedu můj „poklad z půdy“. Ten kdo mě sleduje na IG už asi ten pojem slyšel.

„Poklad z půdy“ je opravdu doslova poklad z půdy. Jedná se o to, že před x tedy (kdy jsem měla ještě o 10kg víc) jsem vyřadila ze šatníku věci do kterých jsem se už nevešla nebo už bych je nenosila. Tenkrát jsem je ještě v pražském bytě schovala do sklepa a po přestěhování do baráčku pytle přemístila na půdu a v podstatě na ně zapomněla. Teď po cca roce a půl co jsem v domečku jsem ty pytle zase „objevila“ a rozhodla se podívat co tam vlastně všechno je = jestli mi zase něco nebude, popřípadě co prodat a co vyhodit.

Skutečně jsem tam našla pár pokladů do kterých jsem si myslela že se už nikdy nevejdu a pár kousků zase zařadila zpět do šatníku. Největším pokladem se ovšem stala tahle sukně. Popravdě absolutně netuším odkud pochází. Určitě jsem si ji sama nekupovala, podle mě jsem ji někde podědila. Je to černá midi sukně s gumou v pase a je tak zvláště plisovaná/mačkaná. Neskutečně pohodlná a moje nová láska na léto.

Tenhle víkend jsem ji vytáhla hned dvakrát a to jak na punkový koncert tak i na oslavu narozenin mojí kamarádky. Neuvěřitelně dobře se kombinuje, je variabilní, vypadá dobře s cropem, s volnějším i upnutým trikem. Prostě totální univerzálnost.

První kombinace je s krajkovým body a sakem. Jako nebudeme si nic nalhávat, do práce bych tak úplně nešla, ale na nějakou lítačku do města si to dokážu klidně představit. Sukně má poutka, takže jsem ji si stáhla černým okovaným páskem a doplnila jsem to náramky, prstýnky, řetízky a náušnicemi… prostě klasika. Boty jsem sice žádné nezvolila, ale šla by k tomu má milovaná bagančata, sandálky i podpatky.

Druhá kombinace vlastně úplně stejná jako ta první, jen bez saka. Docela jsem přemýšlela jestli to sem dát, jestli už to není moc. Ale vzhledem k tomu, že jsem v pojetí módy dost extravagantní extrovert tak si dokážu představit v tom vyrazit na nějaký fesťák (škoda že letos asi nebude příležitost) = v tom případě to sem patří. Navíc jsem z těch fotek tak nadšená, že si je prostě nemůžu nechat pro sebe.

Poslední outfit už je malinko obměněný, popravdě si v něm připadám malinko jako Baby z Hříšňáku. Nevím proč, ale ta kombinace široké sukně do pasu a cropu mi to nějak evokuje. Vlastně to triko je další můj „poklad z půdy“, za normálních okolností je to dlouhé triko, nicméně já jsem si ho podkasala aby vznikl efekt crop-topu. Btw – ty vlasy jsou taky top, je to spousta stylingových produktů, pak zmoklé, svázané do drdolu a po rozpuštění z toho vznikly tyto messy vlny jak od moře.

A mimochodem, ta macrame (drhaná) dekorace ze mnou, to je výsledek COVIDu a následné karantény. Člověk se v takové době naučí spousty nového (někdo koukal na seriály na netflixu, já na tutoriály na youtube).

Tak krásný následující týden a můžeme společně vyhlížet léto!